Spausdinti

Valdyba

I-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Ona Galinienė, Kauno 35-oji vidurinė mokykla.
Sekretorė: Aldona Gumbelevičienė, Lietuvos pedagogų kvalifikacijos institutas.

  1. Antanas Bartašius, Kauno „Varpo" gimnazija.
  2. Konstantinas Filonenka, Kauno rajono Čekiškės vidurinė mokykla.
  3. Romualdas Gargasas, Kauno 7-oji vidurinė mokykla
  4. Stasys Jurėnas, Kauno „Saulės" gimnazija.
  5. Viktoras Karmonas, Radviliškio 3-oji vidurinė mokykla.
  6. Vydmantas Petraška, Prienų 3-oji vidurinė mokykla.
  7. Albina Tamošaitienė, Jurbarko rajono Eržvilko vidurinė mokykla.
  8. Saulė Vingelienė, Vilniaus „Ąžuolo" vidurinė mokykla.
  9. Vlada Zinkienė, Marijampolės Rygiškių Jono vidurinė mokykla.

Revizijos komisija:

  1. Elvyra Kalinkevičienė, Prienų rajono Balbieriškio vidurinė mokykla.
  2. Audronė Šipelienė, Marijampolės 6-oji vidurinė mokykla.
  3. Gintautas Pocius, Kauno Radvilėnų vidurinė mokykla.

II-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Saulė Vingelienė, Vilniaus „Ąžuolo" vidurinė mokykla.
Sekretorė: Aldona Gumbelevičienė, Vilniaus Antakalnio vidurinė mokykla.

  1. Konstantinas Filonenka, Kauno rajono Čekiškės vidurinė mokykla.
  2. Ona Galinienė, Kauno Vydūno vidurinė mokykla.
  3. Romualdas Gargasas, Kauno 7-oji vidurinė mokykla.
  4. Stasė Nedzinskienė, Alytaus Panemunės vidurinė mokykla.
  5. Vydmantas Petraška, Prienų 3-oji vidurinė mokykla.
  6. Emundas Regelskis, Šilutės raj. Saugų vidurinė mokykla.
  7. Artūras Sakalauskas, Kauno „Rasos" vidurinė mokykla.
  8. Romualdas Uža, Šiaulių Romuvos vidurinė mokykla.
  9. Stasys Velička, Šiaulių Lieporių vidurinė mokykla.

Revizijos komisija:

  1. E. Kalinkevičienė, Balbieriškio vidurinė mokykla.
  2. S. Jurėnas, Kauno „Saulės" gimnazija.
  3. R. Motuzaitė.

III-ioji asociacijos valdyba

Prezidentė: Saulė Vingelienė, Vilniaus „Ąžuolo" vidurinė mokykla.
Sekretorė: Ieva Mažulienė, Kaišiadorių V. Giržado vidurinė mokykla.

  1. Ona Galinienė, Kauno Vydūno pagrindinė mokykla.
  2. Stasys Jurėnas, Kauno „Saulės" gimnazija.
  3. Kęstutis Kulikauskas, Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla.
  4. Stasė Nedzinskienė, Alytaus Panemunės vidurinė mokykla.
  5. Vydmantas Petraška, Prienų 3-oji vidurinė mokykla.
  6. Rimantas Rozga, Vilniaus Pilaitės vidurinė mokykla.
  7. Regina Rupkutė, Kauno Pilies vidurinė mokykla.
  8. Artūras Sakalauskas, Kauno „Rasos" vidurinė mokykla.
  9. Romualdas Uža, Šiaulių Romuvos vidurinė mokykla.

Revizijos komisija:

  1. Kazimieras Uogintas, Pakruojo Žemynos vidurinė mokykla.
  2. Elvyra Kalinkevičienė, Prienų raj. Balbieriškio pradinė mokykla.
  3. Liucija Mončienė, Palangos V. Jurgučio vidurinė mokykla.

IV-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Saulė Vingelienė, Švietimo plėtotės centras.
Sekretorė: Ieva Mažulienė, Kaišiadorių V. Giržado vidurinė mokykla.

  1. Ona Galinienė, Kauno Vydūno pagrindinė mokykla.
  2. Kęstutis Kulikauskas, Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla.
  3. Stasė Nedzinskienė, Alytaus Panemunės vidurinė mokykla.
  4. Vydmantas Petraška, Prienų 3-oji vidurinė mokykla.
  5. Rimantas Rozga, Vilniaus Pilaitės vidurinė mokykla.
  6. Rigonda Skorulskienė, Kauno raj. Karmėlavos vidurinė mokykla.
  7. Roma Stonkuvienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija.
  8. Kazimieras Uogintas, Pakruojo Žemynos vidurinė mokykla.
  9. Romualdas Uža, Šiaulių Romuvos vidurinė mokykla.

Revizijos komisija:

  1. Artūras Sakalauskas, Kauno „Rasos" vidurinė mokykla.
  2. Danutė Šukevičienė, Prienų 3-oji vidurinė mokykla.
  3. R. Gargasas, Kauno Šančių vidurinė mokykla.

V-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Saulė Vingelienė, Švietimo plėtotės centras.
Sekretorė: Roma Stonkuvienė, Klaipėdos m. Vytauto Didžiojo gimnazija.

  1. Irmantas Adomaitis, Vilniaus raj. Marijampolio vid. mokykla.
  2. Rima Baltrušaitienė, Kauno m. Kazio Griniaus vid. mokykla.
  3. Ieva Mažulienė, Kaišiadorių raj. Žiežmarių vid. mokykla.
  4. Liucija Mončienė, Palangos Senoji gimnazija.
  5. Vydmantas Petraška, Prienų Žiburio gimnazija.
  6. Rimantas Rozga, Vilniaus m. Pilaitės vid. mokykla.
  7. Artūras Sakalauskas, Kauno m. VDU Rasos gimnazija.
  8. Romualdas Uža, Šiaulių m. Romuvos vid. mokykla.
  9. Saulius Valčiukas, Šeduvos gimnazija.

Revizijos komisija:

  1. Albinas Ivanauskas, Kauno Santaros gimnazija.
  2. Kęstutis Kulikauskas, Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla.
  3. Stasė Nedzinskienė, Alytaus Panemunės vidurinė mokykla.

VI-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Saulė Vingelienė, Ugdymo plėtotės centras.
Sekretorė: Roma Stonkuvienė, Klaipėdos m. Vytauto Didžiojo gimnazija.

  1. Irmantas Adomaitis, Vilniaus raj. Marijampolio vid. mokykla.
  2. Rima Baltrušaitienė, Kauno m. Kazio Griniaus vid. mokykla.
  3. Albinas Ivanauskas, Kauno m. Santaros gimnazija.
  4. Ieva Mažulienė, Kaišiadorių raj, Žiežmarių vid. mokykla.
  5. Liucija Mončienė, Palangos Senoji gimnazija.
  6. Vidmantas Petraška, Prienų Žiburio gimnazija.
  7. Artūras Sakalauskas, Kauno m. VDU gimnazija.
  8. Romualdas Uža, Šiaulių m. Romuvos vid. mokykla.
  9. Saulius Valčiukas, Vilniaus Radvilų gimnazija.

Revizijos komisija:

  1. Danguolė Miliauskienė, Vilniaus Žemynos gimnazija.
  2. Rimantas Rozga, Vilniaus "Laisvės" gimnazija.
  3. Danutė Šukevičienė, Prienų "Ąžuolo" pagrindinė mokykla.

VII-oji asociacijos valdyba

Prezidentė: Ieva Mažulienė, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija.
Sekretorė: Roma Stonkuvienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija.

  1. Irmantas Adomaitis, Ugdymo plėtotės centras.
  2. Vytautas Baršauskas, Kauno Nemuno vidurinė mokykla.
  3. Jūratė Blažienė, Kauno Jono Jablonskio gimnazija.
  4. Danguolė Miliauskienė, Vilniaus Žemynos gimnazija.
  5. Liucija Mončienė, Palangos Senoji gimnazija.
  6. Vidmantas Petraška, Prienų Žiburio gimnazija.
  7. Rigonda Skorulskienė, Kauno Jėzuitų gimnazija.
  8. Astra Korsakienė, Biržų Saulės gimnazija.
  9. Pavelas Stankevič, Vilniaus J. I. Kraševskio vidurinė mokykla.

Revizijos komisija:

  1. Albinas Ivanauskas, Kauno Santaros gimnazija.
  2. Saulius Valčiukas, Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla.
  3. Saulius Žilinskas, Pakruojo r. Žeimelio vidurinė mokykla.